• Zmiana terminu rozgrywania finału Miasta Biała Podlaska w siatkówce chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

• A N E K S Dyrektorzy Szkół

Nauczyciele WF

Bialski Szkolny Związek Sportowy w Białej Podlaskiej informuje, że zmienia się termin rozgrywania finału Miasta Biała Podlaska w siatkówce chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Aktualny termin:

15.02.2023r. godzina 10.00 - gospodarz SP nr 6 Biała Podlaska ul. Leszczynowa 16.

Proszę o naniesieni poprawki do kalendarza imprez sportowych.

• Uwaga!

• A N E K S

Bialski Szkolny Związek Sportowy w Białej Podlaskiej informuje, że siatkówka chłopców

- Licealiada odbędą się w dniu:

20.02.2023r godz. 10.00 - hala Liceum Ogólnokształcącego

w Międzyrzecu Podlaskim ul. Lubelska 57/59.

Przepraszam i proszę o naniesienie poprawki do kalendarza imprez sportowych dziewczęta 24.02.2023r.

Rejestracja obowiązkowo w SRS. Proszę o śledzenie zmian na bieżąco w srs.

• Uwaga!

• A N E K S

Bialski Szkolny Związek Sportowy w Białej Podlaskiej informuje, że zmieniają się terminy rozgrywania finału Miasta Biała Podlaska.

Igrzyska Dzieci

23.03.2023 r. – Piłka ręczna chłopców – gospodarz SP 3 Biała Podlaska ul. Sportowa 7.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

13.04.2023 r. – Piłka ręczna chłopców – gospodarz SP 3 Biała Podlaska ul. Sportowa 7.

Licealiada

28.02.2023 r. – Siatkówka dziewcząt – gospodarz I LO Biała Podlaska ul. Kraszewskiego 1.

03.03.2023 r. – Siatkówka chłopców – gospodarz IV LO Biała Podlaska ul. Akademicka 8.

Proszę o naniesienie poprawek do kalendarza imprez sportowych.

Zgłoszenia obowiązkowo w SRS. Proszę o śledzenie zmian na bieżąco w srs .