• FINAŁ POWIATU BIALSKIEGO W INDYWIDUALNYM STRZELANIU - KONKURENCJA KARABIN PNEUMATYCZNY. W RAMACH: IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ, LICEALIADA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW.

• Biała Podlaska, 17..03.2023 r.

FINAŁ POWIATU BIALSKIEGO W INDYWIDUALNYM STRZELANIU

- KONKURENCJA KARABIN PNEUMATYCZNY.

W RAMACH:

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ, LICEALIADA

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW.

REGULAMIN ZAWODÓW I CEL ZWODÓW:

1. Wyłonienie Mistrza Powiatu Bialskiego w strzelaniu – konkurencja karabin pneumatyczny.

2. Upowszechnianie strzelectwa sportowego.

3. Umożliwienie sportowej rywalizacji.

TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW:

Zawody odbędą się w dniu 25.04.2023 r. na strzelnicy pneumatycznej w budynku warsztatów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Unitów Podlaskich w Międzyrzecu Podlaskim ul. Warszawska 30.

Początek zawodów godz. 9.00 – konkurencje karabin pneumatyczny 10 m. Postawa stojąca, 5 strzałów próbnych i 20 ocenianych.

Zgłoszenia do dnia 20.04.2023 r.

- Pan Mariusz Matysiuk Tel. 605- 591- 026, lub pisemnie (bez zgłoszeń SRS).

ORGANIZATOR ZAWODÓW:

Bialski Szkolny Związek Sportowy.

Obsadę sędziowską sprawować będą sędziowie PZSS.

Realizator zawodów Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Unitów Podlaskich w Międzyrzecu Podlaskim ul. Warszawska 30.

UCZESTNICTWO W ZAWODACH:

W zawodach mogą uczestniczyć zgłoszeni w terminie zawodnicy i zawodniczki.

Reprezentanci szkół w ramach - Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiada.

Zawodnicy strzelają z karabinów pneumatycznych znajdujących się na wyposażeniu strzelnicy szkolnej.

KLASYFIKACJA:

W oparciu o przepisy ISSF, PZSS i regulamin zawodów zawodnicy za pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców otrzymują puchar Starosty Powiatu Bialskiego, zawodnicy zajmujący miejsca

I – IV otrzymują pamiątkowe dyplomy.

Ostateczną decyzję we wszystkich kwestiach nieujętych w niniejszym regulaminie podejmuje organizator zawodów.

Obecność na zawodach jest traktowana jako akceptacja niniejszego regulaminu i wyrażenie zgody na udostępnienie wizerunku (zamieszczanie na stronach internetowych, prasie, mediach itp. w celu prezentacji osiągnięć zawodników startujących w zawodach).

Udział w zawodach zalicza się do punktacji współzawodnictwa sportowego szkół BSZS.

Stanisław Polaczuk

• KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - chłopcy DYSCYPLINA: koszykówka SZCZEBEL ZAWODÓW: ½ finał wojewódzki TERMIN: 16.03.2023r.

• Lubelski Wojewódzki

Szkolny Związek Sportowy

w Lublinie

/organizator zawodów/

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - chłopcy

DYSCYPLINA: koszykówka

SZCZEBEL ZAWODÓW: ½ finał wojewódzki

TERMIN: 16.03.2023r.

MIEJSCE: hala Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej ul. Zygmunta Augusta 2.

GOSPODARZ ZAWODÓW: Bialski Szkolny Związek Sportowy w Białej Podlaskiej.

WYNIKI ZAWODÓW:

SP 9 Biała Podlaska - SP 1 Parczew 39:11

SP 9 Biała Podlaska - SP Czerśl 63:40

SP 1 Parczew - SP Czerśl 30:14

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

- punkty - powiat - opiekun

do współzawodnictwa

1. SP 9 Biała Podlaska -16 pkt. m. Biała Podlaska Małgorzata Denisiuk

2. SP 1 Parczew -15 pkt. parczewski Marek Kowalski

3. SP Czerśl -14pkt. łukowski Anna Ciołek

Zespół, który zdobył I miejsce otrzymał puchar Bialskiego SZS. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Awans do następnego etapu rozgrywek:

1. SP nr 9 Biała Podlaska

skład drużyny: Gromadzki Dawid, Jaruzalski Michał, Kalich Dawid, Kasak Adam, Lesiuk Alan, Markiewicz Jan, Panasiuk Piotr, Szyc Franciszek, Wenio Szymon, Wierciński Jakub, Wnuk Adrian.

Finał Wojewódzki w dniu 21.03.2023r. – gospodarz Biała Podlaska.

Uwagi: (wypadki, kontuzje, niesportowe zachowanie, wyróżnienia, goście oficjalni, itp.)

- Pani Bernadeta Mikołajczak – Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 9 w Białej Podlaskiej,

- Stanisław Polaczuk Wiceprzewodniczący BSZS.

Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem: 32

w tym:

• posiadających licencje w tej dyscyplinie sportowej: 11

• posiadających licencje w innych dyscyplinach: 0

Organizator zawodów, Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy dziękuje wszystkim za udział w imprezie.

Gospodarz:

Stanisław Polaczuk - Wiceprzewodniczący BSZS.