• ZMIANA TERMINU

• Nauczyciele WF

A N E K S

Bialski Szkolny Związek Sportowy w Białej Podlaskiej informuje, że Finał Miasta Biała Podlaska w Koszykowce dziewcząt Igrzyska Dzieci odbędzie się w dniu:

24.03.2023r godz. 10.00 – hala SP 2 Biała Podlaska ul.Akademicka 8.

Proszę o naniesienie poprawki do kalendarza imprez sportowych, zmiana konieczna ze względów na zajętą halę w poprzednim terminie. Przepraszam proszę o naniesienie poprawki.

Rejestracja obowiązkowo w SRS.

Stanisław Polaczuk

• A N E K S

•

Bialski Szkolny Związek Sportowy w Białej Podlaskiej informuje, że Finał Miasta Biała Podlaska w Koszykówce Chłopców Licealiada odbędzie się w dniu:

23.03.2023r godz. 10.00 - hala IV LO Biała Podlaska ul.Akademicka 8.

Proszę o naniesienie poprawki do kalendarza imprez sportowych, zmiana konieczna ze względów na wyjazd reprezentacji IV LO na finał wojewódzki w siatkówce chłopców do Chełma,termin finału wojewódzkiego zmienił

LWSZS w Lublinie. Przepraszam proszę o naniesienie poprawki.

Rejestracja obowiązkowo w SRS.

Stanisław Polaczuk

UWAGA !!! Bialski Szkolny Związek Sportowy w Białej Podlaskiej apeluje do nauczycieli wychowania fizycznego ,dyrektorów szkół o przestrzeganie regulaminu zawodów: dotyczy kibicowania i uczestnictwa w zawodach osób nie uprawnionych do przebywania na hali. Może przybyć grupa młodzieży pod warunkiem że jest,lista imienna osób danej szkoły, podpisana przez dyrektora,opiekun grupy,jeden na piętnaście osób obowiązkowo,zgłoszenie do organizatora o przybyciu takiej grupy( telefoniczne lub na piśmie).W przypadku jakiegokolwiek nie sportowego zachowania zawodników lub kibiców należy obowiązkowo zawiadomić policję i dyrektora szkoły uczestników zajścia. Bardzo proszę o przestrzeganie regulaminu ,ułatwi nam to sprawniejsze i bezpieczniejsze przeprowadzenie wszystkich zawodów organizowanych przez BSZS.